Sıkça Sorulan Sorular

Supplementin.com sporcu gıdaları ve Fitness ekipmanları alanında tüketicileri Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları ile buluşturan, Türkiye’nin bu alanda en eski ve güvenilir e-ticaret platformudur.
Supplementin.com kurulduğu günden bu yana sizlere websitesi üzerinden alış/veriş imkanı sağlamaktadır.
Supplementin.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılardan temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana Supplementin.com, sattığı her ürünle ilgili müşterilerden gelen potansiyel yorum ve şikayetleri en iyi şekilde cevaplamaya çalışmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen sporcu gıdalarında ürünlerde bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak ithal edilmektedir.
Üyelik bilgilerinizi, sitemize giriş yaptıktan sonra Hesabım menüsü altından güncelleyebilirsiniz.
Evet, farklı olabilir. Siparişinizi oluştururken adres adımında ya da üyeliğinize giriş yaparak adreslerim menüsü altından bu güncellemeyi yapabilirsiniz.
Kargo kaynaklı bir gecikme söz konusu olmadığı takdirde 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir kargo firmalarının yoğunluğuna göre  1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
Adresinizde bulunamadığınızdan dolayı siparişiniz teslim edilemediyse, ilgili kargo şirketinin adresinize en yakın şubesinden 3 gün içerisinde kargonuzu teslim alabilirsiniz.
Bu noktada süreci doğru işletmek problemin en kısa sürede çözülmesi adına oldukça önemlidir. Siparişlerinizin tamamı uzman ekiplerimiz tarafından özenle paketlenerek ilgili kargo şirketine teslim edilmektedir. Ürünleriniz, kargo şirketinin iki farklı aktarma merkezinden geçerek sizlere teslim edilmektedir. Bu nedenle taşıma sırasında ürünlerde açılma/patlama gibi sorunlar çok nadir de olsa yaşanabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için paketinizi teslim alırken kontrol etmeniz, herhangi bir sorunda ise tutanak ile birlikte kargo görevlisine iade etmeniz oldukça önemlidir. Aksi halde sorumluluk maalesef siz müşterilerimize ait olmaktadır.
Resmî tatillerde kargo şirketleri hizmet vermediği için teslim yapılmamaktadır.
Cumartesi günleri saat 14:00’den önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketlerinin pazar günleri faaliyet göstermemelerinden dolayı, pazar günleri verilen siparişleriniz pazartesi günleri kargoya verilecektir.
Ambalajı açılmış/tahrip edilmiş/bozulmuş ürünlerin kanunda öngörülen haller dışında iadesi ve değişimi yapılamamaktadır.
Yükleniyor...